PLANUJESZ IMPREZĘ PLENEROWĄ, SZYKUJESZ DUŻEGO GRILLA, MASZ WESELE I POTRZEBUJESZ ZIMNEGO PIWA NA POPRAWINY, A MOŻE ŚWIĘTUJESZ ZE ZNAJOMYMI ? WPADNIJ DO NAS A UDOSTĘPNIMY CI NIEZBĘDNY SPRZĘT DO ZORGANIZOWANIA IDEALNEJ IMPREZY PLENEROWEJ.

W OFERCIE:

ROLLBARY – duże nalewaki do piwa na kołach, które spotykacie na każdej większej imprezie plenerowej, festynie, dożynkach czy koncercie. Zapewniamy butle CO2, kompletny sprzęt oraz fachową obsługę.

SCHŁADZARKI – mniejsze nalewaki do piwa wielkości komputera stacjonarnego nie wymagające podłączenia butli z gazem. Schładzarki posiadają własny kompresor, dzięki czemu możemy delektować się dobrze spienionym chłodnym piwem.

ŁAWY I STOŁY BAWARSKIE – wynajmujemy sprzęt, który idealnie nadaje się do imprez organizowanych pod chmurką jak i pod dachem. Ławy i stoły są składane, przez co ich przewożenie i montaż stają się banalnie proste.

PARASOLE –  idealne aby uchronić gości przed deszczem, a w dni gorące przed nadmiarem promieni słonecznych. Do parasoli w komplecie podstawy betonowe wraz z uchwytami.

PIWO W BECZCE TYPU KEG – najważniejsza sprawa przy organizacji imprezy plenerowej to piwo. W naszej ofercie znajdą Państwo KEGI 30 i 50 litrowe. W ciągłej sprzedaży posiadamy beczki z piwem LECH, TYSKIE, ŻUBR oraz jako jedyni w kręgu sieradzkim piwo PERŁA. Ponadto na specjalne życzenia zapewniamy również piwa czeskie m.in. SKALAK, SVIJANY, PILSNER oraz piwo ŻYWIEC .